The Ibrik

Kahveyi seviyoruz, biz bu işi biliyoruz.

Franchise

Franchise Nedir?


Franchise, The Ibrik markamızın sizler tarafından belirli bir bölgede ya da konumda kullanma hakkına erişmesi demek olan bir iş modelidir. Bu iş modeli sayesinde iki taraf üzerinde anlaşma sağlanarak bir işbirliği oluşturulur. Alacak olduğunuz The Ibrik franchise sayesinde, kurumsal bir marka altında işletme oluşturabilir, markanın tanınmışlığı, ürünleri ya da hizmeti üzerinden ticari başarılar elde edebilirsiniz.

Franchise veren firmalar sayesinde birçok avantajı da kendinize kazandırmış olacaksınız. Bunlardan bir tanesi ve en önemlisi olan kendi işini kurma avantajı, bu süreç dahilinde oluşacak olan riskleri büyük ölçüde azaltmaktır. Çünkü franchise veren The Ibrik, iş modelini ve işletme süreçlerini detaylı bir şekilde planlayarak, ölçümleyerek girişimcinin de başarılı olmasını sağlar.

The Ibrik, reel ve dijital anlamda reklamın gücüne inanan ve bu konuda sürekli kendini geliştiren bir markadır. Uygun reklam stratejileri ile bayiliğiniz sırasında herkes sizi konuşmaya başlar ve müşterileriniz BUZZ (kulaktan kulağa pazarlama reklam modeli) ile yakınlarına sizi tavsiye eder. The Ibrik bunu yaparken teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak basılı ve görsel medyanın yanı sıra sanal dünya diye tabir edilen internet mecralarında da adını sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Sosyal medya ve dijital reklamcılık faaliyetleri konusunda sürekli bütçesini yüksek tutmayı hedefleyen The Ibrik, aslında günümüz koşullarını çok iyi değerlendiren interaktif bir marka değeri yaratmıştır.

Franchise sistemi, markanın hızlı ve yaygın bir şekilde genişlemesine de olanak tanır. Böylece, marka adı ve kimliği, farklı coğrafi bölgelerde tanınır hale gelir ve müşteri kitlesi genişler. Franchise, bayilik veren firmanın adını, logosunu ve iş modelini kullanma hakkını satın alarak, sürekli destek, eğitim ve pazarlama gibi avantajlardan faydalanır. Bu sayede, bağımsız bir işletme sahibi gibi çalışırken aynı zamanda güçlü bir markanın güvencesi altında iş yapma imkanı elde eder.

Franchise Başvuru Formu